Biuro rachunkowe w Warszawie
– krótka historia firmy

Kiedy w 1989 roku rozpoczęły się pierwsze poważne zmiany gospodarcze, w Warszawie pojawiło się wiele biur rachunkowych, ze względu na rosnące zapotrzebowanie na obsługę księgową nowo powstałych firm. Jednym z tych biur było właśnie Finansowe Biuro Informacyjne. Nie wszystkie biura rachunkowe przetrwały. Część z nich nie poradziła sobie w czasach wolnego rynku. Nasze biuro przetrwało. Choć prawo gospodarcze i sytuacja w kraju zmieniły się znacznie od tego czasu, ciężka praca i dbanie o klienta sprawiły, że firma przetrwała już 28 lat. Dzisiaj jej prowadzeniem zajmuje się już kolejne pokolenie – córka założycielki Finansowego Biura Informacyjnego. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na prowadzenie usług księgowych online biuro rachunkowe rozszerzyło swoją działalność i umożliwia już współpracę zdalną.

Księgowość to konkurencyjna branża – dlaczego warto wybrać właśnie Finansowe Biuro Informacyjne?

Firm zajmujących się księgowością jest w Polsce wiele. Dotyczy to zarówno biur działających lokalnie jak i tych oferujących usługi online. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Powodów jest wiele.

1. Doświadczenie i wiedza

Choć większość biur rachunkowych chwali się doświadczeniem, niewiele z nich jest w stanie pochwalić się tak długą historią prowadzenia księgowości jak my. Zajmujemy się tym tematem od czasu, gdy wolny rynek w Polsce dopiero raczkował. Stawialiśmy czoła wszystkim wyzwaniom, które stanęły przed pierwszymi osobami, próbującymi zbudować coś swojego w nowej rzeczywistości. Dzięki nam ten proces przebiegł dla nich dużo łatwiej. Zawsze na bieżąco ze wszystkimi zmianami, wciąż pomagamy przedsiębiorcom odnaleźć się w rzeczywistości spraw księgowych i kadrowych, które dla wielu wydają się czarną magią. Dla nas są one chlebem powszednim.

2. Szybkość działania

Sprawy podatkowe wymagają często szybkiego i zdecydowanego działania. Wiemy o tym i nigdy nie odkładamy na później rzeczy, którymi należy zająć się jak najszybciej.

3. Czas dla klienta

Dla klienta zawsze mamy czas. W naszej firmie zatrudniamy 5 pracowników, aby każda zainteresowana osoba mogła zostać obsłużona od razu i nie musiała czekać. Ta zasada dotyczy zarówno klientów przychodzących do biura stacjonarnego w Warszawie, jak i tych zgłaszających się online. Wiemy doskonale, że czas to pieniądz zwłaszcza dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

4. Możemy pochwalić się licznymi referencjami i dobrą opinią wśród dotychczasowych klientów

Klienci, z którymi współpracujemy chwalą naszą pracę i chętnie polecają nas innym. Większość osób, które zgłaszają się do nas, przychodzi z polecenia innych osób. Jest to dla nas najlepszym